Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

HIT WEEK: Tanie Granie w warszawskim Multikinie Atrium Reduta - bilety od 10 zł!

Autor: Szymon Góraj
12 marca 2024
HIT WEEK: Tanie Granie w warszawskim Multikinie Atrium Reduta - bilety od 10 zł!

Od 16 do 24 marca w warszawskim Multikinie Atrium Reduta będzie trwał HIT WEEK: Tanie Granie! Przez ponad tydzień widzowie mogą oglądać filmy na wielki ekranie z biletem od 10 zł w strefie SuperPromo przy zakupie online! To wspaniała okazja, żeby zobaczyć na wielkim ekranie filmowe hity, między innymi: „Diuna: Cześć druga”, „Biała odwaga”, „Kung Fu Panda 4” oraz „Za duży na bajki 2”. 

Multikino Atrium Reduta zaprasza od najbliższej soboty na HIT WEEK: Tanie granie, czyli aż 9 dni z biletami od 10 zł. Od 16 do 24 marca w repertuarze widzowie znajdą filmy premierowe jak: „Za duży na bajki 2”, „Mean Girls” oraz „Budda. Dzieciak '98”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Diuna: Część druga”, polskiej produkcji „Biała odwaga”, komedii romantycznej „Tylko nie ty” czy horroru „Urojenie”. W Multikinie Atrium Reduta będą również propozycje dla najmłodszych widzów. Na wielkim ekranie można będzie zobaczyć między innymi animacje „Kung Fu Panda 4” oraz „Zagadka Klary Muu”.

HIT WEEK: Tanie Granie odbędzie się po raz drugi w Multikinie Atrium Reduta. Inicjatorem akcji jest zarządca galerii Atrium Reduta w Warszawie. Od 16 do 24 marca bilety w strefie SuperPromo w Multikinie Atrium Reduta będą kosztowały 10zł online. Przy zakupie biletów offline – w kasie kina –cena będzie wynosiła 12 zł.

Bilety na HIT WEEK: Tanie Granie od 16 do 24 marca są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.