Hollywood zrobi remake Planety Singli!

Wkrótce premiera drugiej części Planety Singli, a tymczasem wygląda na to, że szykowana jest amerykańska wersja naszego rodzimego hitu.

Będący producentem Gigant Films Radosław Drabik przyznał w wywiadzie z naTemat, że filmowcy z USA kupili prawa do filmu. Prace nad nim mają już trwać ponad rok. Póki co zaś w drodze jest Perfect Date, czyli litewskie ujęcie scenariusza. Prawa kupili również twórcy z Hiszpanii, Słowenii, Węgier i Chin, a swoje zainteresowanie wyrażali Niemcy i Rumuni. Trzeba przyznać, że  produkcja ma niezłe wzięcie.

Planeta singli 2

Fot. Materiały prasowe

Opis dystrybutora: Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Zobacz również: Planeta singli 2 – recenzja sequela przebojowej komedii romantycznej!

Do swoich ról w Planecie Singli 2 powrócą Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Głowacki. Do obsady dołączyła również Izabella Miko. W produkcji zobaczymy również: Kamila Kulę, Karola Strasburgera,  czy Witolda Paszta. Na stanowisku reżysera nie zasiądzie Mitja Okorn, który obecnie pracuje w Hollywood nad filmem Life in a Year. Jego miejsce zajął Sam Akina, współautor scenariusza pierwszej części oraz kontynacji, którą napisał wspólnie z Jules Jones.

Premiera drugiej części zaplanowana została na 9 listopada 2018 roku. Równocześnie nagrywana jest trzecia odsłona filmu, która w kinach pojawić się ma 8 lutego 2019 roku.

Źródło: natemat.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adam pisze:

Panie redaktorze Goraj, Drabik ma na imię Radek, nie Wojtek..

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?