Hollywoodzka gwiazda Donalda Trumpa została zabarykadowana!

Gwiazda Donalda Trumpa na Alei Gwiazd w Los Angeles została zabarykadowana, by zapobiec kolejnym aktom wandalizmu. Powstała ona w 2007 roku, kiedy Trump był popularny za pracę nad reality show The Apprentice.

Od czasu poświęcenia pierwszej gwiazdy na cześć aktorki Joanne Woodward, Aleja Gwiazd doświadczyła wielu przypadków wandalizmu czy kradzieży. Należą do nich np. zniknięcie gwiazdy Gregory’ego Pecka, zniszczenie gwiazdy Ronalda Reagana oraz protesty pod tablicą Kevina Spacey’ego w następstwie zarzutów o napaść seksualną. Do tej pory to jednak gwiazda Trumpa jest rekordzistką, jeśli chodzi o akty wandalizmu.

W filmie udostępnionym przez Scotta Budmana można zobaczyć zakrytą kawałkiem sklejki gwiazdę Trumpa i stalową barykadę wokół niej. Podobno poręcz otaczająca gwiazdę ma zapobiegać potknięciu się przechodniów.

Zobacz także: Tomasz Sekielski stworzy dokument o Tadeuszu Rydzyku!

Zobacz także: Cherry – Bracia Russo zapowiadają film wielogatunkowy!

Na dotychczasowe naprawy gwiazdy Donalda Trumpa przeznaczono już tysiące dolarów. Oczywiście sklejka i barykada są jedynie tymczasowym rozwiązaniem, spowodowanym nasilającymi się atakami wandalizmu w ostatnim czasie. Nie wiadomo jeszcze, jakie kroki zostaną podjęte w przyszłości, ale póki co nie ma planów na całkowite usunięcie gwiazdy Trumpa.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?