Hugh Jackman jest otwarty na zagranie kolejnego superbohatera

Jak powszechnie wiadomo, Hugh Jackman odłożył szpony z adamantium po Loganie z 2017 roku. Ale wygląda na to, że mógłby jeszcze zagrać w tym gatunku.

O tak, byłbym na to otwarty. Na pewno. To znaczy, w sumie nigdy nie patrzyłem na te postacie jak na superbohaterów. Gdy zacząłem wcielać się w Logana, nie wiedziałem zbyt wiele o serii X-Men. Postrzegałem ich jako świetne postacie. Może i mają ponadnaturalne zdolności, ale posiadają też swoje przywary, i właśnie o tym są te historie. Właśnie dlatego ludzie się do nich przywiązują.

kadr z filmu Logan

kadr z filmu Logan

Zobacz również: Hugh Jackman nie jest pewien, czy świat chciałby duetu Wolverine’a z Deadpoolem

Kino superbohaterskie zakorzeniło się tak mocno w Hollywood, że raczej mało możliwe, aby zapotrzebowanie na nie zaczęło w najbliższym czasie zanikać. A Jackman wyrobił sobie już niesamowitą renomę jako Wolverine, więc taki scenariusz wcale nie byłby niemożliwy.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Logan

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?