Invasion – powstał sequel Przyciągania. Oto zwiastun rosyjskiej superprodukcji sci-fi!

Invasion (ros. Вторжение, Vtorzhenie) to kontynuacja rosyjskiej superprodukcji Przyciąganie (Prityazhenie) z 2017 roku. W sieci zadebiutował zwiastun sequela.

Pierwsza część zadebiutowała w 2017 roku i była jednym z największych hitów rosyjskiego kina. Produkcja zebrała pozytywne oceny wśród widzów i recenzentów oraz okazała się sukcesem kasowym zarabiając miliard rubli (ok. 18 milionów dolarów). Film koncentrował się na historii miłosnej między kosmitą Hakonem a Ziemianką Julią oraz opowiadał o katastrofie statku kosmicznego na osiedlu Czertanowo, która była katalizatorem różnorodnych reakcji u mieszkańców Moskwy. Druga odsłona rozgrywa się 3 lata później i skupi się wokół postaci Julii, która w wyniku kontaktu z pozaziemską technologią zaczyna wykazywać niesamowite zdolności, które mogą zagrażać światu. By jej pomóc na Ziemię wraca Hakon, który musi rozstrzygnąć dylemat: uratować ukochaną czy miliardy istnień.

Zobacz również: Koma – nowy zwiastun spektakularnego rosyjskiego science-fiction!

Za reżyserię ponownie odpowiada Fiodor Bondarczuk (9 kompania, Stalingrad). W rolach głównych powrócą: Irina Starshenbaum , Rinal Mukhametov , Alexander Petrov i Oleg Menshikov.

Rosyjska premiera Invasion zaplanowana została na 1 stycznia 2020 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?