Ip Man 4 – finałowy zwiastun ostatniej części kultowej serii!

Obok premiery Wiedźmina, 20 grudnia to także czas na ostatnią walkę wielkiego mistrza stylu Wing-Chun, który rusza do Ameryki, by walczyć o miejsce na świecie dla swego narodu.

Ip Man 4 otrzymał właśnie chińśki, finalny zwiastun. I najprawdopodobniej będzie to najbardziej widowiskowa chwila dla tytułowego bohatera. Trailer obiecuje mnóstwo efektownych starć i oczywiście ostateczną walkę z antagonistą, w którego wcieli się sam Scott Adkins.

Zobacz również: Wiedźmin – wielka pomyłka polskiej ambasady. Napisano, że serial jest… na podstawie gry

Jak można przeczytać w opisie produkcji, w Ip Man 4 mistrz wyruszy do USA, by wspomóc swojego ucznia, który rozdrażnił społeczność sztuk walki otwierając pierwszą szkołę Wing Chun.

Gwiazdą i odtwórcą głównej roli jest Donnie Yen. Partnerować mu będzie znany z serii o Boyce Scott Adkins. W obsadzie anonsowany jest również ponowny występ Kwok-Kwan Chana, który wciela się w dorosłego Bruce’a Lee.

Filmy o Ip Manie to jedna z najbardziej dochodowych azjatyckich serii filmowych. Łączny zysk wszystkich filmów to prawie 172 miliony dolarów, z czego 156 milionów zapewniły właśnie wpływy z Ip Man 3. Dla Donniego Yena trzecia część Ip Mana to również najbardziej dochodowy film z nim w roli głównej. W zeszłym roku premierę miał też pierwszy spin-off serii Master Z.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?