Johnson i Statham na nowym zdjęciu ze spin-offa Szybkich i wściekłych!

Dwayne Johnson opublikował na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie z planu filmu Hobbs and Shaw, będącego spin offem serii Szybcy i wściekli. Aktor poinformował również o zakończonym pierwszym tygodniu zdjęćPremiera filmu 2 sierpnia 2019 roku!

 

Spin off serii Szybcy i wściekli podąży śladami reprezentanta Dyplomatycznej Służby Bezpieczeństwa, czyli agenta Luke’a Hobbsa (Dwayne Johnson) i niezrównanego zabójcy – Deckarda Shawa (Jason Statham), którym na przeciw stanie sam Idris Elba, którego udział w filmie potwierdzono niedawno!  Scenariusz do powstającego obrazu sporządził Chris Morgan, który pracuje nad omawianą serią od 2006 roku, kiedy to premierę miała trzecia odsłona kultowej antologii akcji – Tokio Drift.

Wytwórnia Universal Pictures ustaliła, iż ich najnowsze dzieło pojawi się w kinach już 26 lipca 2019 roku. Z kolei David Leitch to zawodowy kaskader, który zmienił swoją ryzykowną i wymagającą odwagi profesję na znacznie mniej ryzykowną, ale za to niebywale lepiej opłacalną. Obecnie okupuje stołek reżyserski i trzeba przyznać, iż idzie mu na tym stanowisku naprawdę dobrze. Razem bowiem z Chadem Stahelskim pracował nad Johnem Wickiem. Reżyserki debiut tejże pary okazał się przebojowym akcyjniakiem na miarę współczesnego kina! Twórca nakręcił również niemniej udany obraz Atomic Blonde. Poza tym był też reżyserem wspomagającym, przy takich dziełach jak: Ninja zabójcaHitman: Agent 47 i Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?