Jurassic World: Dominion – pierwszy plakat i zdjęcie z finałowej części! Wkrótce zwiastun!

Nadchodząca, finałowa część kultowej serii, zatytułowana Jurassic World: Dominion trafi do kin dopiero w 2022 roku. Na szczęście przed nami masa materiałów promocyjnych. Wygląda na to, że kampania promocyjna rozpoczyna się dzisiaj!

Oficjalny plakat filmu Jurassic World: Dominion właśnie trafił do sieci! Prezentuje się on naprawdę ładnie, ale to nie to jest najważniejsze. Otóż jak możecie zauważyć, poniższy plakat promuje specjalną zapowiedź, która zostanie ukazana przed seansem Szybcy i wściekli 9 w kinach IMAX!

Dodatkowo do sieci trafił opis wspomnianej zapowiedzi:

Pięciominutowa zapowiedź Jurassic World: Dominion, którą widzowie będą mogli doświadczyć w trybie pełnoekranowym, w proporcjach 1:90:1, będzie prologiem filmu, który został osadzony 65 milionów lat temu, podczas okresu Kredy, kiedy dinozaury wędrowały po całej Ziemi. Zabierające dech w piersiach, pełne akcji sceny, zawierające słynną ścieżkę dźwiękową zwycięzcy Oscara, Michaela Giacchino, ujawniają, jak wyglądała Ziemia, zanim pojawili się ludzie i opowie historię, jak DNA dinozaurów zostało przetransportowane przez mityczne komary. Zapowiedź ukaże siedem nowych gatunków, stworzone przez legendarne Industrial Light & Magic, które wcześniej nie były widziane w żadnym z filmów z serii filmów Jurassic. Natomiast to nie wszystko, zapowiedź zawiera także kilka markowych niespodzianek z dinozaurami, które wędrują po Ziemi zdecydowanie nienależącej tylko do nich.

Zobacz również: Kosmiczny mecz: Nowa era – napakowany akcją zwiastun filmu!

To jednak nie koniec informacji na dzisiaj. Do sieci trafiło także pierwsze zdjęcie z filmu, przedstawiające jeden z nowych gatunków dinozaurów!

Nie wiemy na razie, wokół czego będzie się kręcić główna oś fabuły. Druga część skończyła się wydostaniem stworzeń na wolność, co ma swoje konsekwencje w filmie krótkometrażowym Battle at Big Rockktóry Universal udostępnił na swoim kanale na Youtube.

Za scenariusz filmu odpowiadała Emily Carmichael wraz z Colinem Trevorrowem. Pierwotnie film miał mieć swoją premierę w tym roku. Jednak z powodu opóźnień w produkcji, Jurassic World: Dominion będzie miał swoją premierę 10 czerwca 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?