Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Już w najbliższy weekend rozpocznie się Święto Kina!

Autor: Szymon Góraj
26 września 2023

Celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12 zł. To idealny czas, aby dołączyć do magicznego świata filmu. W repertuarze znajdą się najnowsze premiery, takie jak: „Piła X”, „Doppelganger. Sobowtór”, „Twórca”, „Moje wielkie greckie wesele 3” oraz filmy z bieżącego repertuaru, m.in.: „Zielona granica”, „Duchy w Wenecji”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Teściowie 2”, „After 5. Na zawsze”.

W wybranych kinach w Polsce widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo Święto Ognia, Podrabiani Zakochani oraz Figuranta. To już 8 edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe (sieci kinowe: Cinema City, Helios oraz Multikino we współpracy ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Stowarzyszeniem „Kina Polskie”) łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 12 zł plus opłaty internetowe przy zakupie biletów online. W edycji 2023 r. bierze udział ponad 230 kin w całej Polsce. Lista kin znajduje się na www.swietokina.com. Celem akcji „Święto Kina” jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło w kinach pół miliona widzów. Liczymy, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.