Advertisement
Advertisement

Kapitan Marvel – znamy prawdziwą tożsamość postaci Jude’a Lawa?!

Wygląda na to, że nieco rozmazane zdjęcie nadchodzących zabawek z serii Funko POP! poświęconych obrazowi Kapitan Marvel ujawniło prawdziwą tożsamość postaci odgrywanej przez Jude’a Lawa.

Gdy pojawiły się pierwsze informacje na temat dołączenia rzeczonego aktora do obsady filmu, to z przekonaniem stwierdzono, że gwiazdor wcieli się w mentora Carol Danvers. Jest to mężczyzna, który po raz pierwszy założył jej superbohaterski strój – Mar-Vell. Obecnie jednak możemy porzucić powyższe plotki. Aktor z dość dużym prawdopodobieństwem zagra znienawidzonego wroga tytułowej heroiny.

Przynajmniej tak będzie, jeśli zabawki z linii Funko POP! nie kłamią, a poniższe zdjęcie jest prawdziwe i faktycznie przedstawia postać graną przez Lawa. Ostatnie wydaje się dość prawdopodobne, jednak nie widzieliśmy jeszcze tego aktora w hełmie. A więc obecnie spekuluje się, iż wspomniany gwiazdor zagra głównego złoczyńce obrazu – Yona-Rogga.

Kapitan Marvel

Fot.: materiały prasowe

Zobacz również: Glass – poznaj bohaterów na międzynarodowych plakatach oraz posmakuj nieziemskiego starcia w zwiastunie!

W komiksie Rogg był zazdrosnym oficerem Kree, który opuścił Mar-Vella na Ziemi i był pośrednio odpowiedzialny za zdobycie przez Danvers jej zdolności. Wiemy, że film dość swobodnie podejdzie do przeszłości Carol, więc sytuacja opisana w papierowym pierwowzorze z Roggiem może również potoczyć się nieco inaczej. Niemniej postać i tak będzie odgrywać antagonistyczną rolę w omawianej opowieści.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?