Advertisement
Advertisement

Keanu Reeves jako Kraven the Hunter w solowym filmie?

Filmy Marvela są pełne znanych nazwisk. Czy to Robert Downey Jr. jako Iron Man czy Tom Hardy jako Eddie Brock/Venom, w tych filmach zawsze zobaczymy jakieś znane twarze. Wygląda na to, że Keanu Reeves dołączy do grona tych aktorów, jako Kraven Łowca!

Podczas gdy Disney kontynuuje, przynoszące sukcesy, Marvel Cinematic Universe, Sony tak naprawdę dopiero rozpoczyna swoje uniwersum. Jak na razie otrzymaliśmy Venoma w 2018 roku, a przed nami premiery Morbiusa oraz sequelu do VenomaVenom: Let There Be Carnage. Mimo tego, że Venom nie przyjął się jakoś specjalnie dobrze, to trzeba przyznać, że uniwersum, które Sony kreuje, jest pełne gwiazd filmowych. Tom Hardy, Woody Harrelson czy Jared Leto to kilka aktorów, którzy już wcześniej zasłynęli w świecie filmów. Możliwe, że do tego grona niedługo dołączy kolejne znane nazwisko. Mianowicie mowa o Keanu Reevesie! Strona The Illuminerdi informuje, że Sony zaoferowało aktorowi znanemu z serii Matrix czy John Wick rolę Kravena Łowcy! Wszystko teraz zależy od decyzji Keanu.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – nowy trailer i plakat promujący serial!

Na pewno ciekawie byłoby zobaczyć Keanu w roli złoczyńcy. Przez wszystkie lata swojej kariery Revees pokazał, że kino akcji należy do niego, więc na pewno taka rola, nie byłaby czymś nowym dla niego. Co więcej, Keanu w przeszłości już nie raz wyraził chęć zagrania w filmie Marvela. Na powyższym filmiku możemy wysłuchać wypowiedzi aktora (0:37) na temat możliwości udziału w takim typie filmu. Możliwe więc, że za pewien czas zobaczymy tego aktora jako Kraven Łowca w solowym filmie, który na ten moment opisywany jest jako połączenie Logana i Człowieka w ogniu.


Źródło: theilluminerdi.com, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?