Keanu Reeves odpowiada, jak długo będzie grać Johna Wicka

John Wick dał temu aktorowi drugie życie w Hollywood. Mało kto się spodziewał, że jego postać utrwali się w popkulturze tak mocno, jak Neo.

Jak długo jednak pojawiać się będą kolejne odsłony franczyzy? Jak się okazuje, Keanu Reeves wcale nie jest zmęczony występowaniem w tej roli. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, gotów byłby grać Wicka dopóki starczyłoby mu sił, jeżeli tylko fani będą chcieli to oglądać. Czyżby zatem pięć odsłon to nie był koniec?

Fot. Kadr z filmu John Wick

Zobacz również: Tenet z zaskakująco dobrym startem w box office

Obsada trzeciej części składa się z następujących gwiazd: Keanu Reeves, Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose i Hiroyuki Sanada. Niestety, w trzeciej części zabraknie Commona, który skradł serca widzów w poprzedniczce omawianego cyklu. Warto tutaj dodać, że wspomniany powyżej Hiroyuki Sanada wcieli się w głównego antagonistę produkcji. Z kolei Laurence’a Fishburne’a, Lance’a Reddicka i Ruby Rose widzowie mogli podziwiać już w drugiej odsłonie przygód Johna Wicka. W trzeciej części rzeczone gwiazdy ponownie wcielą się w znane z poprzedniczki postacie. Ikoną serii zaś niezmiennie pozostał niezwykle utalentowany Keanu Reeves.

Scenariuszem obrazu zajął się Derek Kolstad. Z kolei jego reżyserem został utalentowany Chad Stahelski. John Wick 3 zadebiutował w polskich kinach już 17 maja 2019 roku. Czwarta odsłona została zapowiedziana na maj 2022 roku, piąta – w rok później.

Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?