Killers Of The Flower Moon – De Niro znów zagra u Scorsese?

Dwie legendy kina połączą niedługo siły w Irlandczyku. Wygląda jednak na to, że to nie musi być ich jedyny wspólny projekt.

Martin Scorsese szykuje film pod tytułem Killers Of The Flower Moon. Robert De Niro prowadzi rozmowy w sprawie roli seryjnego mordercy. Do produkcji dołączył już Leonardo DiCaprio.

Zobacz również: The Lighthouse – zwiastun horroru z Willemem Dafoe i Robertem Pattinsonem!

 Killers Of The Flower Moon – w Polsce znany jako Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI – to powieść Davida Granna, na podstawie której Scorsese ma stworzyć film. Oklahoma w latach 20.: w dziwnych okolicznościach zaczynają ginąć kolejni Indianie ze szczepu Osagów, zwani są najbogatszymi Indianami Ameryki, albowiem na terenach ich rezerwatu znajdują się niezwykle bogate złoża ropy naftowej… Zagadkę serii morderstw próbuje rozwikłać nowo utworzone FBI, trafiając na ślad kolejnych ponurych tajemnic.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Praktykant

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?