Killers of the Flower Moon – Martin Scorsese prowadzi rozmowy z gigantami streamingowymi

Jak już pisaliśmy wcześniej, koncept Killers of the Flower Moon to nader kosztowne przedsięwzięcie. A słynny reżyser poszukuje kogoś, kto by mu je sfinansował.

Film Martina Scorsese miał być już wyprodukowany przez Paramount Pictures, jednak ostatecznie odstraszyło ich to, że Martin Scorsese zażyczył sobie ponad 200 milionów dolarów budżetu. W tym momencie twórca ma rozmawiać z Netfliksem oraz Apple. Ci pierwsi w końcu ufundowali mu 150 milionów dolarów na Irlandczyka. Warto też zaznaczyć, że hit Scorsese kosztował aż tyle w głównej mierze dlatego, że jego gwiazdy potrzebowały młodszych komputerowych wersji siebie. To aż ciekawe, czego potrzebuje Killers of the Flower Moon, że potrzeba nań tyle pieniędzy.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Światowe gwiazdy dla służby zdrowia. One World: Together At Home – koncert na antenie CANAL+

Scenariusz Killers of the Flower Moon powstał na podstawie książki Davida Granna o tym samym tytule. Literacki pierwowzór opowiada prawdziwą historię tajemniczych morderstw plemienia Indian Osage w Oklahomie, gdzie pod ich ziemią odkryto złoża ropy naftowej. Sprawa była jedną z pierwszych, jakie podjęła FBI.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?