Kino Atlantic w Warszawie kończy działalność

Najstarsze kino w Warszawie, zlokalizowane przy ulicy Chmielnej 33 kończy swoją działalność. Kino Atlantic składało się z czterech sal i mieściło łącznie prawie 800 widzów.

Zamknięcie kina Atlantic, które było i jest kultowym miejscem na mapie Warszawy wynika zapewne z obostrzeń związanych z pandemią. Przez wiele miesięcy kina nie funkcjonują, a co za tym idzie, nie zarabiają na siebie. Niektóre placówki niestety są zmuszone przerwać swoją działalność.

Kino Atlantic zamieściło oficjalną informację na swoim Facebooku:

Drodzy Widzowie!
Wraz z końcem roku 2020 firma Viktonex sp. z o.o. przestaje być operatorem Kina Atlantic.
Bardzo dziękujemy naszym wiernym Widzom. Przez lata gościliśmy w naszych salach wiele pokoleń Kinomanów. To właśnie Wy nadaliście temu miejscu ten niezwykły klimat! Ostatni rok był dla nas bardzo ciężki. Jednak dzięki wielu ciepłym słowom oraz zaangażowaniu Widzów czuliśmy się potrzebni! Będzie nam tego bardzo brakowało.
Dziękujemy również wszystkim naszym Partnerom i Gościom. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i chęci pomocy udało się stworzyć to miejsce takim jakie było.
Mamy nadzieję, że Kino Atlantic pozostanie zapamiętane jako kultowe miejsce na mapie Warszawy, do którego będziemy chętnie wracać w myślach.
Dziękujemy!
To bardzo przykry moment i bardzo prawdopodobne, że z powodu pandemii zamknie się jeszcze wiele innych miejsc poświęconych kulturze.

Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: Facebook

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?