Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Kraven The Hunter - wiemy kto wcieli się w Calypso! Gwiazda West Side Story w obsadzie!

Autor: Michał Celej
1 marca 2022

Tydzień temu trafiła do nas informacja o tym, że rola Calypso w filmie Kraven The Hunter została obsadzona. W postać tę wcielić się miała Taylour Paige, ale wygląda na to, że tak się nie stanie...

Kraven The Hunter zbiera sobie naprawdę gwiazdorską obsadę! Do załogi dołączyli już Aaron Taylor-Johnson, Fred Hechinger oraz Russel Crowe, a teraz przyszła pora na bardzo ważną żeńską rolę. Mowa oczywiście o Calypso, w którą nie wcieli się Taylour Paige, ale gwiazda West Side Story oraz Hamiltonie - Ariana DeBose! Tak przynajmniej twierdzą źródła portalu Deadline. Na ten moment Sony Pictures czy sama aktorka nie wypowiedzieli się na ten temat.
Kraven the Hunter Marvel Calypso
Marvel Comics

Zobacz również: Doktor Strange w multiwersum obłędu – ujawniono figurki Funko POP! Kolejny wariant Strange’a!

W głównego (anty)bohatera filmu wcieli się Aaron Taylor Johnson, który grał już w produkcjach Marvela. Mowa konkretnie o filmie Avengers: Czas Ultrona, podczas którego wcielił się w postać Pietro Maximoffa. Dodatkowo w produkcji zobaczymy Russela Crowe'a w nieznanej nam na ten moment roli oraz Freda Hechingera jako Kameleona. Na stołku reżyserskim zasiądzie J.C. Chandor (Potrójna granica, Wszystko stracone), a za scenariusz odpowiedzialni będą Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Według portalu The Wrap film o Kravenie Łowcy trafi do kin 13 stycznia 2023 roku.
Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.