Książka papieża Franciszka na temat starości otrzyma ekranizację!

Książka Papieża Franciszka o starości zostanie zekranizowana przez platformę Netflix. Dokumenty zawierał będzie doświadczenia ludzi z całego świata.

Na platformie Netflix ukaże się czteroczęściowa produkcja dokumentalna, oparta na książce autorstwa papieża Franciszka. Dzielenie się mądrością czasu zbiera doświadczenia starszych ludzi z całego świata. Produkcja Netflix przedstawi emerytowane kobiety i mężczyzn z różnych krajów, opowiadających swoje historię młodym twórcom, mającym poniżej 30 lat. Zestawieni ze sobą reprezentanci młodego i starszego pokolenia będą z tego samego państwa. Starsi ludzie, tak samo jak w książce, pochodzić mają z różnych grup etnicznych, innych ekonomicznie i socjalnie środowisk, a także religii. Książka zawierała wiele komentarzy papieża Franciszka i nie zabraknie ich również w ekranizacji dzieła. Co ciekawe wywiadu do utworu udzielił między innymi Martin Scorsese. Czy reżyser weźmie udział również w jednej z części produkcji Netflix? Czas pokaże.

Zobacz również: Kajko i Kokosz – animacja pojawi się na Netflix!

Okładka książki Dzielenie się mądrością czasu w anglojęzycznej wersji/ fot. materiały prasowe


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Annett Klingner/ Pixabay 

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?