Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Legendarna seria Pogromcy Duchów powraca! Zobacz najnowszą część w swoim domu!

Autor: Mikołaj Lipkowski
14 maja 2024
Legendarna seria Pogromcy Duchów powraca! Zobacz najnowszą część w swoim domu!

Kultowa seria, stworzona przez Dana Aykroyda, która stała się nieodłączną częścią kanonu popkultury. Pierwsze dwie części filmu z lat 80-tych znalazły się na 28 miejscu rankingu American Film Institute wśród najlepszych amerykańskich komedii w historii kina. W najnowszej odsłonie młodzi i oryginalni pogromcy połączą siły, aby ocalić świat przed kolejną epoką lodowcową. Film Pogromcy duchów: Imperium lodu będzie dostępny od 20 maja do kupienia lub wypożyczenia w serwisach: Amazon Prime, Google Play, iTunes, Netia Go, P4, Polsat Box Go, Premiery Canal+, Rakuten oraz usłudze VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.


Ilustracja główna: @ 2024 Columbia Pictures Industries, Inc. and TSG Entertainment II LLC. All Rights Reserved


W filmie Pogromcy duchów: Imperium lodu rodzina Spenglerów powraca do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło – do kultowej nowojorskiej remizy strażackiej – aby połączyć siły z oryginalnymi pogromcami duchów. Starzy wyjadacze zbudowali ściśle tajne laboratorium badawcze, żeby skuteczniej walczyć z duchami. Kiedy odkrycie starożytnego artefaktu uwalnia armię duchów, która wywołuje śmiertelne zagrożenie w mieście, nowi i starzy pogromcy duchów muszą połączyć siły, aby chronić swój dom i ocalić świat przed drugą epoką lodowcową. 

 - Nie ma to jak włożyć w coś swoje ręce i zbudować historię od podstaw z udziałem tych legendarnych aktorów – powiedział reżyser i współscenarzysta Gil Kenan dla „USA Today”. 

Pogromcy duchów: Imperium lodu zarobili do dziś prawie 200 milionów dolarów na całym świecie. Za reżyserię odpowiadał Gil Kenan (Straszny dom). W najnowszej części filmu zobaczymy aktorów z oryginalnych części: Dana Aykroyda, Erniego Gudsona i Billa Murraya. Obok nich wystąpili Carrie Coon (Fargo), Paul Rudd (Ant-Man), Finn Wolfhard (Stranger things), Mckenna Grace (Kapitan Marvel) i Emily Alyn Lind (Plotkara). 

Film Pogromcy duchów: Imperium lodu będzie dostępny od 20 maja do kupienia lub wypożyczenia w serwisach: Amazon Prime, Google Play, iTunes, Netia Go, P4, Polsat Box Go, Premiery Canal+, Rakuten oraz usłudze VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.


Źródło: informacja prasowa 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.