Liga Sprawiedliwości – nowe spojrzenie na Darkseida i Steppenwolfa

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera prezentuje świeże spojrzenie na nowy wygląd głównych antagonistów filmu – Steppenwolfa i potężnego Darkseida.

Wydanie filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera na HBO Max zbliża się wielkimi krokami. Dwa nowe zdjęcia z wersji „Snyder Cut” znalazły sposób na ukazanie się w Internecie, dając Nam nowe spojrzenie na złoczyńców filmu.

Steppenwolf był głównym antagonistą w Lidze Sprawiedliwości Joss’a Whedona i to nie zamierza się zmienić w nachodzących miniseriach. Będzie oczywiście wyglądać nieco inaczej, niż to było w kinowej wersji, ale to wciąż kładzie światło na przeprojektowaną inkarnację bohatera.

Podczas gdy Darkseid został wycięty z filmu całkowicie, fani oczekują ponownego ujrzenia potężnego władcy Apokalipsy jeszcze w tym roku. Ten obraz „Uxasa” okazuje się być kolejnym zdjęciem z sekwencji otwierającej film.

Wygląd antagonistów będzie się prezentować tak jak poniżej

Zobacz również: Flash – Ray Fisher nie powróci już do roli Cyborga w DC!

Liga Sprawiedliwości Director’s Cut zadebiutuje jako 4 odcinkowe wydarzenie na HBO Max w marcu.


Źródło: ComicBookMovie.Com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?