Mad Max: Furiosa – Chris Hemsworth zagra główną męską postać?

George Miller potwierdził już plany powstania prequela najnowszej wersji Mad Maksa skoncentrowany na Furiosie, zanim jeszcze stała się podwładną Immortana Joe. Pojawiły się też plany związane z innymi postaciami.

W historii pojawić się ma niejaki Dementus, opisywany jako „niesamowicie przystojny” mężczyzna w wieku 30-40 lat z pozszywaną raną na czole. Mówi się, że zagrać go ma Chris Hemsworth. Nie wiadomo jednak, czy będzie on antagonistą, czy jakiegoś rodzaju wsparciem dla bohaterki.

Co zaś tyczy się Furiosy, ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, jakoby miałaby zagrać ją gwiazda Killing Eve Jodie Comer, ale od tamtego czasu nie było żadnych aktualizacji. Jeszcze wcześniej mówiono o Anyi Taylor-Johnson.

Bad Times at the El Royale

kadr z filmu Źle się dzieje w El Royale

Zobacz również: Anya Taylor-Joy jako młoda Furiosa?

Opis filmu Mad Max: Na drodze gniewu: Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ka pisze:

Sam koncept brzmi interesująco

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?