Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Madame Web i Sami swoi. Początek premierowo w Multikinie!

Autor: Szymon Góraj
14 lutego 2024
Madame Web i Sami swoi. Początek premierowo w Multikinie!

16 lutego w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć dwie produkcje: „Madame Web” oraz polską komedię „Sami swoi. Początek”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Madame Web to historia jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. W rolę główną wciela się Dakota Johnson („Pięćdziesiąt twarzy Greya"). Na widzów czeka historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. 

Druga propozycja na nadchodzący weekend to „Sami swoi. Początek”. Pawlak i Kargul - bohaterowie kultowej trylogii ,,Sami swoi" przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… „Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.