Małe szczęścia i Zabójcze lato – styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Komedia obyczajowa Małe szczęścia z Bérénice Bejo i Vincentem Casselem zadebiutuje na VOD i DVD już 13.01. Druga ze styczniowych nowości to thriller Andrzeja Bartkowiaka Zabójcze lato z K.J. Apą na VOD pojawi się 28.01.


Małe szczęścia

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków film Daniela Cohena (Faceci od kuchni) w gwiazdorskiej obsadzie. Kochająca życie Léa (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Léa od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci.

Małe szczęścia i Zabójcze lato - styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Fot. Kadr z filmu Małe szczęścia

Zobacz również: Dolina Bogów, Asystentka i inne premiery VOD Galapagos Films. Podsumowanie 2020 roku

Léa, Marc, Karine i Francis przyjaźnią się od lat, jednak ta sielanka kończy się z dniem, w którym Léa oznajmia, że pisze powieść. Z czasem książka staje się bestsellerem, ale zamiast szczęścia pojawiają się zazdrość i złośliwości ze strony męża i przyjaciół. Czy szczęście jednych może prowadzić do nieszczęścia drugich? W końcu prawdziwych przyjaciół można poznać dopiero wtedy, gdy świat leży u twoich stóp.

Małe szczęścia i Zabójcze lato - styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Fot. Kadr z filmu Małe szczęścia

Film od 13.01.2021 można oglądać na DVD i VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, Play, TVP VOD, VECTRA TV Online, Multimedia GO, UPC Polska, Mojeekino.pl i E-Kino Pod Baranami.


Zabójcze lato

Thriller wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka (Romeo musi umrzeć), z K. J. Apą (Riverdale) w roli głównej. To miało być idealne lato. Tillie (India Eisley) spędza wakacje na malowniczej wyspie Nantucket, kiedy poznaje Niko (K.J. Apa), przystojnego taksówkarza. Od razu się w nim zakochuje i wierzy, że czeka ją lato pełne miłości. Wszystko zmienia się, kiedy na wyspie zjawia się Marco (Scott Adkins), czyli brat Niko i niebezpieczny terrorysta. Czy Niko jest tym, za kogo się podaje? Czy stawi czoła własnej rodzinie i uchroni ukochaną kobietę i tysiące niewinnych ludzi?

Małe szczęścia i Zabójcze lato - styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Fot. Kadr z filmu Zabójcze lato

Film od 28.01.2021 można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, VECTRA TV Online, Multimedia GO i UPC Polska.

Małe szczęścia i Zabójcze lato - styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Fot. Kadr z filmu Zabójcze lato


Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Małe szczęście

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?