Malignant – znamy datę premiery nowego filmu Jamesa Wana!

Od jakiegoś czasu trwają prace nad Malignant, nowym projektem Jamesa Wana. Wygląda na to, że pomimo obecnego okresu czas na konkrety.

W ubiegłym tygodniu zakończono prace nad filmem, teraz zaś wiemy już, że premierę produkcji zaplanowano na 10 września 2021 roku. Pojawił się także tajemniczy plakat:

fot. Warner Bros.

Zobacz również: Godzilla vs. Kong i Pacific Rim. Guillermo Del Toro z pomysłem na crossover!

Fabuła jest póki co owiana tajemnicą, lecz mówi się, że Malignant inspirować się będzie włoskimi filmami giallo. Sam reżyser widzi thriller z kategorią R. W obsadzie znajduje się Mckenna Grace – z którą Wan współpracował już przy okazji Annabelle wraca do domu – a także m.in. Annabelle Wallis, Maddi Hasson i Jake Abel.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?