Mank – oto pełny zwiastun filmu Davida Finchera!

Diuna może i nie pojawi się do jesieni przyszłego roku, ale jeszcze w najbliższych miesiącach David Fincher pokaże swoje nowe dzieło.

Mank jest swoistą biografią Hermana J. Mankiewicza, scenarzysty legendarnego Obywatela Kane’a – dla wielu najlepszego filmu w historii. Produkcja ma skupić się w głównej mierze na konflikcie rzeczonego twórcy z Orsonem Wellesem. W główną rolę wcieli się nie kto inny, jak Gary Oldman.

Zobacz również: Matthew McConaughey odrzucił wielomilionowy kontrakt za rolę w komedii romantycznej

Reżyserem Mank został David Fincher, który z kolei zabrał ze sobą swoich nadwornych kompozytorów – Trenata Reznora i Atticus Rossa. W filmi wystąpią jeszcze m.in. Amanda Seyfried, Lily Collins, Charles Dance, Tuppence Middleton, Arliss Howard, Ferdinand Kingsley, Jamie McShane, Joseph Cross, Sam Troughton, Toby Leonard Moore, Tom Burke i Tom Pelphrey. Premiera 4 grudnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?