Miłość, Seks & Pandemia – zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Patryk Vega postanowił o sobie przypomnieć na koniec 2020 roku. Polski reżyser umieścił w serwisie Youtube reżyserski zwiastun swojego nowego filmu pt. Miłość, Seks & Pandemia, który nagrywany był m.in. w trakcie lockdownu.

Autorska zapowiedź trwa ponad dwie minuty i dzięki niej dowiadujemy się, że fabuła jego nowej produkcji koncentruje się na losach trzech kobiet, w które wcielają się Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha i Zofia Zborowska. Tytuł również nie jest przypadkowy, gdyż w zwiastunie znalazło się sporo scen erotycznych, nawiązań do trwającej pandemii i protestów, a dialogi koncentrują się na temacie miłości i samotności. Co ciekawe, w trailerze nie pojawia się żadne przekleństwo, co jest rzeczą niespotykaną jak na twórczość Vegi, ale nie zabraknie nowego motywu w produkcjach Vegi mających dodawać „drugie dno” jego produkcjom, czyli odniesień do wiary chrześcijańskiej.

rozenek vega film scena seks erotyczna pandemia

fot. kadr ze zwiastuna Miłość, Seks & Pandemia

Patryk Vega w opisie trailera na Youtube w następujący sposób charakteryzuje film Miłość, Seks & Pandemia:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film.

W obsadzie filmu Patryka Vegi znaleźli się: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czernecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog, Daniel Roman. Za zdjęcia odpowiada Sandra Sobolewska.

Zobacz również: Ostatni polskojęzyczny film Vegi będzie ekranizacją harlekina o warszawskiej singielce?

Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona w zwiastunie, ale MIłość, Seks & Pandemia zadebiutować ma w pierwszej połowie 2021 roku. Polski reżyser wskazywał wcześniej, że planował wypuścić produkcję do kin w okresie walentynkowym, lecz ze względu na zamknięcie kin data ta jest zagrożona. W przyszłym roku pojawić się ma również film Vegi o handlu dziećmi Small World.

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?