Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One i Między nami żywiołami oraz filmy Stanleya Kubricka w Multikinie!

Autor: Szymon Góraj
11 lipca 2023

„Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One” z Tomem Cruisem oraz animacja Disney’a i Pixara „Między nami żywiołami" od 14 lipca będzie można oglądać we wszystkich kinach sieci Multikino. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W kinach sieci Multikino od najbliższego piątku widzowie będą mogli zobaczyć premierowo najnowszy film z Tomem Cruisem „Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One”. W siódmej część popularnej serii Ethan Hunt i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy. Po raz kolejnym reżyserem filmu z serii Mission Impossible jest Christopher McQuarrie. [gallery ids="234689,234690"] Animacja „Między nami żywiołami" Disneya i Pixara opowiada o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji - Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Poznajemy Iskrę - twardą, wygadaną i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.