Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – zwiastun ekranizacji kultowego komiksu

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki, ekranizacja kultowej belgijskiej serii komiksów o Gastonie Lagaffe, która rozeszła się w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy, trafi do rodzimych kin 12 lipca. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun komediowej produkcji.

Oficjalny opis: Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

Zobacz również: Cursed – Katherine Langford na pierwszym zdjęciu promującym serial fantasy Netflixa

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Pierre-François Martin-Laval (RRRrrrr!!!). W obsadzie znajdują się m.in. ThéoFernandez, Pierre-François Martin-Laval, Jérôme Commandeur i Alison Wheeler.

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki w kinach od 12 lipca.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?