Monopoly – ruszyła realizacja adaptacji popularnej gry planszowej! Kevin Hart gwiazdą, a za kamerą Tim Story!

Pragnąc przenieść na srebrny ekran jeszcze jedną ze swoich marek firma Hasbro rozpoczęła niedawno realizację kinowej wersji Monopoly. Na pokładzie projektu znajduje się doświadczona ekipa. Po sukcesie serii Transformers, rzeczona firma planuje poszerzyć swoją działalność o kolejne filmy skierowane do całych rodzin, skupiając się na uwielbianych przez miliony ludzi grach planszowych.

Monopoly

Fot.: Hasbro

Zobacz również: Nancy Drew and the Hidden Staircase – Ruda z To rozwiązuje zagadkę nawiedzonego domu! Pierwszy zwiastun!

Według portalu Deadline Kevin Hart jest wybrany na gwiazdę reżyserowanej przez Tima Story’ego adaptacji. Jak wiadomo aktor nie jest nowicjuszem w dziedzinie ekranizacji gier planszowych. Wystąpił przecież w filmie pt. Jumanji: Przygoda w dżungli. Z kolei Tim Story znany jest przede wszystkim zwolennikom komiksów. Wyreżyserował między innymi wydany w 2005 roku obraz pt. Fantastyczna Czwórka i jego sequel z 2007. Warto tutaj dodać, że kreatywna ekipa odpowiedzialna za omawianą adaptację pracuje również przy reboocie Shafta.

Obecnie brakuje oficjalnego opisu filmu, jednak biorąc pod wzgląd charakterystykę gry Monopoly można założyć, iż w adaptacji Hart będzie się starać zgromadzić fortunę swojego życia. Obraz ponadto zapowiadany jest jako familijna komedia. Zważywszy na powyższe fakty, możemy mieć nadzieje na całkiem udane, przyjemne w odbiorze widowisko. Warto dodać, że projekt nie posiada jeszcze scenarzysty.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Hasbro

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?