Morbius – ponowna zmiana daty premiery!

Film Morbius pierwotnie miał mieć premierę w lipcu zeszłego roku, ale ze znanych powodów został przesunięty już kilka razy. Dzisiaj produkcja zaliczyła kolejny poślizg.

Morbius miał mieć swoją premierę 21 stycznia 2022 roku, ale niestety film został kolejny raz przesunięty. Całe szczęście data premiery zmieniła się tylko o tydzień, czyli na 28 stycznia. Czy tym razem, wyznaczony termin stanie się terminem definitywnym? Pożyjemy, zobaczymy, może wreszcie zobaczymy Jareda Leto w akcji.

Zobacz również: Ile dni pozostało do tegorocznych premier Marvela?

Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film o superbohaterach koncentruje się na postaci Marvela, która staje się wampirem po próbie wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wciela się w Michaela Morbiusa, a na planie towarzyszą mu tacy aktorzy jak Matt Smith, Jared Harris czy Tyrese Gibson.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Sony

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?