Natalie Portman zachwycona Zimną Wojną

Prawa do Zimnej wojny zostały sprzedane do imponującej liczby terytoriów, obejmujących kraje Ameryki Północnej (USA i Kanada), Europy (m.in. Wielka Brytania, Francja, kraje Beneluxu, Niemcy, Włochy, Grecja, Austria, Turcja), Azji (Chiny, Japonia, Korea Południowa) czy Australii i Nowej Zelandii. Widzowie na całym świecie zachwycają się filmowym kunsztem Pawła Pawlikowskiego. Do grona fanów dołączyła Natalie Portman.

Aktorka znana z fenomenalnej kreacji w filmie Leon Zawodowiec na swoim Instagramie podzieliła się opinią na temat Zimnej Wojny. Natalie Portman spodobała się cała produkcja oraz wyróżniła grających w niej aktorów. Zdjęcie aktorki z jej konta możecie zobaczyć poniżej. Czy Wy także dołączacie do ogólnych zachwytów nad filmem?

Fot: Instagram

Zobacz również: Zimna wojna z pięcioma laurami Europejskich Nagród Filmowych 2018!

Zimna wojna opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w filmie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku. Film Pawła Pawlikowskiego zdobył pięć najważniejszych nagród 31. edycji rozdania Europejskich Nagród Filmowych.

W obsadzie filmu znajdują się Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Agata Kulesza.

Źródło: Instagram/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Wasza Wysokość

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?