Advertisement
Advertisement

Nie czas umierać – nowy raport dotyczący budżetu filmu. Większy niż zakładano?

Aktualnie Nie czas umierać jest zaplanowany na 2 kwietnia przyszłego roku, jednak pojawiły się pogłoski, że produkcja może zostać przesunięta jeszcze o kilka miesięcy. Tymczasem podano możliwą kalkulację kosztów.

Wcześniej na łamach The Hollywood Reporter ustalono, że ostatni film Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda miał kosztować MGM 250 milionów dolarów, lekką ręką stając się najdroższym filmem w historii serii. Teraz jednak raport spółki B25 Ltd. wskazuje, że wyczekiwany hit kosztował jeszcze więcej, bo w przeliczeniu na dolary niespełna 290 milionów dolarów. Pytanie, czy taka suma się zwróci, gdy produkcja wejdzie do kin.

Nie czas umierać

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Rosario Dawson podpisała kontrakt na trzy filmy w uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

W Nie czas umierać zobaczymy po raz piąty i ostatni w roli Jamesa Bonda Daniela Craiga, a także Ramiego Maleka, Lashanę Lynch, Leę Seydoux, Anę de Armas, Christopha Waltza, Naomi Harris czy Ralpha Fiennesa.

Źródło: m16-hq.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?