Nie czas umierać – szykuje się kolejne przesunięcie premiery?

Mało która kinowa produkcja ucierpiała tak mocno na okresie pandemii jak Nie czas umierać. I wygląda na to, że to nie musi być jeszcze koniec problemów.

Formalnie jeszcze film zaplanowany jest na najbliższy kwiecień. Będący właścicielem holenderskich kin Carlo Lambregts w trakcie wywiadu przeprowadzonego dla BN DeStem stwierdził, że MGM podjęło już decyzję o przełożeniu daty premiery jeszcze o kilka miesięcy – a konkretnie na listopad. Choć miał być pewny swoich słów, nie podano jeszcze oczywiście oficjalnych informacji, że do tego dojdzie, jednak biorąc pod uwagę stan przemysłu i aktualne problemy w różnych krajach jest to całkiem możliwe. Zapewne wkrótce otrzymamy jakąś odpowiedź w tej kwestii.

nie czas

Fot. Universal

Zobacz również: Morbius – zmiana daty premiery!

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Nie czas umierać zobaczymy po raz piąty i ostatni w roli Jamesa Bonda Daniela Craiga, a także Ramiego Maleka, Lashanę Lynch, Leę Seydoux, Anę de Armas, Christopha Waltza, Naomi Harris czy Ralpha Fiennesa.

Źródło: The Playlist / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?