Nie czas umierać z przesuniętą datą premiery w USA. Nowe zdjęcia postaci

Tak jak się spodziewano, Nie czas umierać otrzyma nieco późniejszą premierę. Wygląda jednak na to, że nie zostanie ona przesunięta aż do 2021 roku.

I tak w Stanach Zjednoczonych premiera hitu została zaledwie lekko przerzucona na 20 listopada. Poprzedzi ją premiera w Wielkiego Brytanii, w której film można będzie zobaczyć już 12 listopada. Ukazano także kilka nowych kadrów z bohaterami i złoczyńcami filmu.

Zobacz również: The Hitman’s Wife’s Bodyguard – Salma Hayek uzbrojona i niebezpieczna na plakacie filmu

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyserował Cary Fukunaga.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?