Night School Kevina Harta rządzi w box office pomimo ocen krytyków

Night School z Kevinem Hartem niezbyt spodobało się krytyce (o czym świadczyć może chociażby średnia 30% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes), jednak po raz kolejny nie przeszkadza to w odniesieniu sukcesu komercyjnego.

A chodzi o wyczyn niemały, bo aż 28 milionów dolarów przychodu w weekend otwarcia. Jest to triumf nie tylko Night School, ale i samego gatunku, który ostatnimi czasy nie ma lekko w box office. Żadna tegoroczna komedia nie osiągnęła tak dobrego wyniku.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda – nowe zdjęcia ze spin-offu Harry’ego Pottera

Gwiazda Kevin Hart i producent Will Packer, którzy odpowiedzialni są za Prawdziwa jazda oraz serię Myśl jak facet, przenoszą swój charakterystyczny styl do produkcji Night School. Obraz oparty na historii spod pióra pierwszego z podanych wyżej panów został wyreżyserowany przez Malcolma D. Lee (Girls Trip). Night School opowiada o grupie nieudaczników, którzy zmuszeni są do uczęszczania na zajęcia dla dorosłych z długoterminową nadzieją zdania egzaminu. Hart zajął się produkcją poprzez Hartbeat Productions, a Packer za pośrednictwem Will Packer Productions.

Night School zadebiutuje w amerykańskich kinach już 28 września 2018 roku. W obsadzie obrazu, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, znajdują się również: Tiffany Haddish, Taran Killam, Rob Riggle, Romany Malco i Ben Schwartz.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?