Nowa kampania fanów, którzy czekają na powrót Batmana Afflecka!

#MakeTheBatfleckMovie, bo tak się ona nazywa, ma na celu pokazać, że ludzie pragną solowego filmu Batmana z Benem Affleckiem w roli głównej.

Fani DCEU zbierają się razem, aby ożywić odwołany solowy film Batmana z Benem Affleckiem. Po jego ostatnim występie w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera na nowo zainteresowano się solowym filmem aktora. Dzieje się tak pomimo tego, że Warner Bros. ma oddzielny film o Mrocznym Rycerzu od Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Zobacz również: QUIZ: Kto to powiedział? Rozpoznaj kwestie z trylogii Mroczny Rycerz!

Teraz, po pojawieniu się Afflecka w Wersji Snydera, fani naciskają na odrzucony projekt z hashtagiem #MakeTheBatfleckMovie, który jest obecnie popularny na Twitterze. Ludzie podają różne powody, dla których film Batman z Affleckiem musi się pojawić, chociaż zarówno Warner Bros., jak i aktor jeszcze nie odpowiedzieli.

Warto zauważyć, że jednym z powodów, dla których Affleck zdecydował się opuścić DCEU, jest frustracja wynikająca z ciągłej presji i nieodpowiednich komentarzy podczas jego gry jako Batman. To pogorszyło się przez złe doświadczenia na planie Ligi Sprawiedliwości, kiedy Snyder odszedł i został zastąpiony przez Jossa Whedona.

Ruch #ReleaseTheSnyderCut udowodnił, że kampanie fanów mają szansę odnieść sukces. Jednak obecnie istnieje wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, mówiąc o powrocie Afflecka do DC. Na początek Warner Bros. ma wersję projektu Reevesa i Pattinsona, która ma wyjść w 2022 roku. Najważniejszą rzeczą tutaj są przemyślenia Afflecka na ten temat. Nawet jeśli fani i studia chcą posunąć się naprzód z pomysłem, #MakeTheBatfleckMovie nie nastąpi, jeśli aktor nie okaże aprobaty.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Dajcie już spokój. Lepiej jak zaczną to od nowa. Niech ktoś się za to weźmie kumaty. Może Gunn by się tym zajął?

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?