Nowe animacje DC! Jedna adaptacja i dwa oryginalne projekty w drodze! Superman nadchodzi! | SDCC 2019

DC nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o ich animacje. Teraz, na San Diego Comic Con, zaprezentowali przyszłoroczny plan. Będzie Superman, ale też co nieco mrocznych klimatów.

Korzystając z premiery Batman: Hush, ogłoszono trzy projekty, które zostaną wypuszczone na 2020 rok. Pojawi się adaptacja Red Son, świetnej historii alternatywnej, w której Superman urodził się na terenie Związku Radzieckiego. Na tym jednak kończy się bazowanie na konkretnych komiksach. W planach jest również Man of Tomorrow, opowiadający z kolei o superbohaterskich początkach Człowieka ze Stali. Drugą oryginalną historią będzie Justice League Dark: Apokolips War. To może być dość ciekawe rozwiązanie, jako że z tytułu możemy wywnioskować zestawienie paranormalnego składu Ligi – z Constantine’em, Deadmanem i Swamp Thingiem na czele – oraz sił związanych z Darkseidem.

Superman

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: X-Men dołączą do MCU | SDCC 2019

Choć wiec Superman raczej w najbliższym czasie nie zawita w nowej inkarnacji w żadnym aktorskim blockbusterze, DC ma zamiar korzystać z jego usług w animacji. Do tego mamy jeszcze jak zwykle intrygujący świat Justice League Dark. Zapowiada się ciekawie.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?