Nowi mutanci dostali „błogosławieństwo” od Marvel Studios?

Odkąd usłyszeliśmy cokolwiek nowego o tej produkcji, minęło już całkiem sporo czasu. Wygląda jednak na to, że tytuł, który pierwotnie miał zamknąć uniwersum X-Men od Foxa, rzeczywiście trafi do Marvel Cinematic Universe.

Nowi mutanci zostali wreszcie zatwierdzeni przez Marvel Studios – a tak przynajmniej ma sprawa wyglądać według Billa Sienkiewicza. Legendarny twórca komiksów w rozmowie z Kevinem Smithem miał powiedzieć, że „błogosławieństwo” zostało otrzymane.

Dwa dni temu poinformował mnie o tym reżyser Josh Boone, i do tego wysłał mi trailer. I pracowali nad tym wszystkim od pewnego czasu, i to jest fenomenalne. Mam ciarki na plecach. (…) Ma błogosławieństwo Marvela.

Film ma mieć także sporo wspólnego z horrorem, tak jak planował to zresztą jakiś czas temu Fox. Czyżby wreszcie pojawiło się coś ciekawego?

Nowi mutanci

Fot. Materiał prasowe

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – galeria członków Hellfire Club. Oni mogli się pojawić w filmie

Nowi mutanci opowiadać będą o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

Obsada: Anya Taylor-Joy jako Magik, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot, Charlie Heaton jako Cannonball, Blu Hunt jako Moonstar i Alice Braga w roli Cecilii Reyes.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?