Nowiny ze świata – premiera w kinach oraz platformie Netflix

Nowy film z Tomem Hanksem w roli głównej pod tytułem Nowiny ze świata ma mieć premierę w USA 25 grudnia 2020 roku. Uniersal Pictures nie planuje opóźnień związanych z pandemią koronawirusa. Film ma na dodatek pojawić się 17 dni później na platformie Netflix na całym świecie.

Reżyserią zajął się Paul Greengrass znany między innymi z mrocznego dramatu 22 lipca oraz wielokrotnie nagradzanego Kapitana Philipsa. Ten drugi połączył Toma Hanksa i Paula na wspólnym planie. Tak samo będzie w przypadku tej premiery.

Zobacz również: Utoya, 22 lipca – recenzja utraconych szans na w pełni immersyjne doświadczenie

Tom Hanks zagrał kapitana Jeffersona Kyle Kidda, weterana Wojny Secesyjnej, który wbrew swojej woli został zaangażowany w odbicie 10-letniej dziewczyny z rąk ludu Kiowa. Scenariusz powstał zaś na podstawie powieści Paulette Giles przy współpracy Paula Greengrassa oraz Luka Davisa. Czy tytuł kapitana pozwoli kolejny raz odnieść zwycięstwo?


Żródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Nowiny ze świata

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?