Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Oto Gwiezdne Wojny w klimacie steampunka!

Autor: Tymoteusz Wójcik
12 marca 2021

Przedstawiono interesującą figurkę Lorda Vadera nawiązującą do stylu steampunk. Firma Koto Inc. stworzyła produkt na licencji Lucasfilmu.

Każde z dzieł obecnych w pokulturze czerpie z jakiegoś nurtu stylistycznego. Wiele z nich nawiązuje do więcej niż tylko jednego. Przykładem mogą być Gwiezdne Wojny, które oprócz science-fiction wiążą się z fantastyką, a także wieloma innymi gatunkami. Wśród nich nie ma jednak stempunku. Postanowiono to naprawić. Firma Koto Inc. przedstawiła utrzymaną właśnie w tym klimacie, wersję Mrocznego Lorda Sithów. Praca nazywa się Imperium Przemysłowe. Figurka przedstawia Lorda Vadera którego miecz świetlny, a także zbroja są w klasycznym steampunkowym stylu. Postać stoi na fragmencie podłoża, które również w całości jest w klimacie epoki pary. Metalowa podłoga pokryta jest rurkami, kratkami wentylacyjnymi i nie tylko. Swoją statuetkę można nabyć na stronie firmy za 219,99 dolarów, co na ten moment stanowi 846,64 złotych.

Zobacz również: Park Jurajski: Obóz Kredowy – zobacz zwiastun 3. sezonu

[gallery ids="150375,150376"]  
Źródło: Koto Inc. / Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Łotr Jeden

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Korespondent z Festiwalu Filmowego w Cannes. Były zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.