Oczy diabła – Patryk Vega stworzy dokument o handlu dziećmi

Pandemia czy nie, Patryk Vega nie zwalnia tempa. Tym razem szykuje się produkcja dokumentalna.

Oczy diabła równie dobrze mogą trafić do czołówki najbardziej kontrowersyjnych pozycji, które stworzył ten niepozostawiający nikogo obojętnym reżyser. Już sam trailer wzbudza skrajne emocje, gdy obserwujemy fragment rozmowy Vegi z kobietą, która ma chcieć sprzedać swoje dziecko. A to tylko wierzchołek góry lodowej, jako że na poniższym materiale słyszymy niezwykle drastyczne opisy m.in. tego, co „klienci” robią z zaledwie kilkuletnimi dziećmi. Nie obyło się oczywiście bez teatralnych gestów Vegi, na czele z powoływaniem się na Pismo Święte i apelem do Przewodniczącej Komisji Europejskiej.

Zobacz również: Patryk Vega zdradził tytuł swojego filmu o okresie pandemii

Patryk Vega nie podał jeszcze informacji, kiedy i w jakim formacie będzie można obejrzeć Oczy diabła, natomiast poza tym projektem pojawi się oczywiście Miłość w czasach zarazy, poruszająca tematykę pandemii.

Źródło: Facebook Patryk Vega / Ilustracja wprowadzenia kadr z Facebooka

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?