Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Oficer i dżentelmen otrzyma reboot! W roli głównej gwiazda Top Gun: Maverick!

Autor: Mikołaj Lipkowski
17 czerwca 2024
Oficer i dżentelmen otrzyma reboot! W roli głównej gwiazda Top Gun: Maverick!

Miles Teller został obsadzony w remake'u filmu Oficer i dżentelmen wytwórni Paramount. Na chwilę obecną jednak nie wiemy, kto będzie reżyserem nadchodzącego filmu.

Miles Teller to młody aktor, który cały czas się rozwija. Po dwóch hucznych rolach, otrzyma kolejną. Aktor wystąpi w nadchodzącym rebootcie filmu Oficer i dżentelmen.

Miles Teller w rebootcie Oficer i dżentelmen

Według The Hollywood Reporter, Teller został oficjalnie wybrany do remake'u Oficera i dżentelmena dla Paramount Pictures. Reżyser nie został jeszcze obsadzony. Scenariusz do remake'u napisała Dana Fox, bazując na oryginalnym szkicu Matta Johnsona. 

Teller to bardzo ambitny i szybko rozwijający się aktor. Pierwszy raz mogliśmy usłyszeć o nim dzięki roli Andrew Neimana w filmie Whiplash, który wyreżyserował Damien Chazelle. Ostatnio zasłynął również w roli Roostera w filmie Top Gun: Maverick. Dodatkowo mogliśmy go oglądać chociażby w Rekinach wojny, Projekt X czy Fantastycznej Czwórce z 2015 roku.

Więcej o filmach i serialach na Movies Room:

O czym był Oficer i dżentelmen?

Film opowiada historię Zacka Mayo, młodego mężczyzny z trudnym dzieciństwem, który wstępuje do szkoły oficerskiej Marynarki Wojennej USA, aby uciec przed życiem w biedzie i zdobyć prestiżowy zawód. W trakcie szkolenia spotyka surowego instruktora, sierżanta Emila Foley'a, który stawia przed nim szereg wyzwań mających na celu hartowanie charakteru i sprawdzenie jego determinacji. Zack nawiązuje również romans z lokalną dziewczyną, Paulą Pokrifki, co zmusza go do zmierzenia się z uczuciami i życiowymi wyborami. Film koncentruje się na motywach osobistego rozwoju, wytrwałości i miłości, ukazując przemianę głównego bohatera z buntownika w dojrzałego mężczyznę gotowego do służby i odpowiedzialności.


Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.