Oni – oto pierwszy zwiastun widowiska Paolo Sorrentino o Silvio Berlusconim!

Mistrz Sorrentino uderza z nowym ciekawym materiałem. Wreszcie możemy obejrzeć pełny zwiastun jego ujęcia historii kontrowersyjnego włoskiego polityka.

Zobacz również: Film biograficzny o Amy Winehouse na horyzoncie

Opis dystrybutora: Jeden z największych reżyserów naszych czasów, twórca takich filmów, jak „Wielkie piękno” czy „Młodość”, i kultowego serialu „Młody papież”, laureat Oscara Paolo Sorrentino, przedstawia opowieść o tym, co jest przedmiotem największego ludzkiego pożądania. Seks? Władza? Pieniądze? Historia jednego z największych skandali obyczajowych XXI wieku, którego bohaterem stał się Silvio Berlusconi. W rolach głównych ulubiony aktor Sorrentino Toni Servillo oraz Kasia Smutniak (przebój kin „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie) jakiej nie znacie. Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

Film pojawi się w kinach już 28 grudnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?