Piraci z Karaibów 6 – Johnny Depp zagra w kolejnej części?

Seria Piraci z Karaibów to teraz jedna z ikon kina rozrywki. Wspaniała rola Johnny’ego Deppa, który wcielił się w postać pijackiego kapitana Jacka Sparrowa, na zawsze zagościła w sercach fanów produkcji. Ostatnia część – Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara – zgromadziła prawie 800 milionów dolarów w globalnej kasie. Teraz, kiedy mówi się o kolejnej odsłonie przygód załogi Czarnej Perły, wielu zastanawia to, czy Johnny Depp dołączy do obsady.

Piraci z Karaibów 6 z Johnnym Deppem? Z rozmowy z producentem Jerrym Bruckheimerem, przeprowadzonej przez collider.com, wynika, że zastanawia się on nad przyszłością Jacka Sparrowa.

Ostatniej jesieni ogłoszono, że Craig Mazin (scenarzysta Czarnobyla) i Ted Elliott (jeden z głównych pisarzy Piratów z Karaibów) połączyli siły, by stworzyć nowy scenariusz. Przypuszcza się, że jest to nawiązanie do wcześniejszego projektu Bruckheimera.

Depp największy skok popularności odnotował po premierze filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, kiedy to został nominowany do nagrody Oscara za rolę nieposkromionego kapitana Jacka Sparrowa. Zapytany o przyszłość Deppa, Bruckheimer ostrożnie powiedział:

W tej wersji, którą obecnie rozwijamy, nie mamy pewności, jaka będzie rola Johnny’ego Deppa. Zobaczymy.

Wypowiedź ta daje cień nadziei, że jeszcze ujrzymy aktora wśród piratów. Pewne jest natomiast, iż nie będzie on grał głównej roli. Najprawdopodobniej scenarzyści wprowadzą nową postać, rudowłosą kobietę zwaną Redd, i to właśnie wokół niej skupi się fabuła. Piraci z Karaibów 6 nie bedą już tym samym, czym były za czasów Sparrowa.

 

Źródło: collider.com

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?