Plastic-Man – bohater otrzyma film z żeńską rolą główną!

Już pewien czas temu krążyły plotki na temat solowego filmu o rozciągliwym bohaterze DC. Nikt jednak nie spodziewał się, że to nie Plastic-Man będzie głównym bohaterem, tylko żeńska postać.

Na ten moment nie wiadomo czy Plastic-Man pojawi się w produkcji, czy może zastąpi go Plastic-Woman. Nic nie wiadomo także o fabule czy o pozostałych postaciach produkcji Warner Bros. Pictures. Dzięki The Hollywood Reporter wiemy za to, że film otrzymał nową scenarzystkę, Cat Vasko.

Plastic-Man - bohater otrzyma film z kobiecą rolą główną!

Grafika z komiksu DC

Zobacz również: Wesele 2 – oto zapowiedź kontynuacji kultowej produkcji!

Skąd wziął się Plastic Man? To postać wymyślona przez Jacka Cole’a. Bohater pojawił się już w trakcie wojny, w 1941 roku w komiksach Quality Comics, a 15 lat później został zakupiony przez DC. Jest znany także pod imieniem Patrick “Eel” O’Brian. Miał przestępczą przeszłość, ponieważ działał jako członek gangu. Podczas pewnej nieudanej akcji jego koledzy pozostawili go samego,  postrzelonego i oblanego substancjami chemicznymi. Patrick przeżył i w bonusie zyskał moc, dzięki której może rozciągać swoje ciało do dowolnych rozmiarów. Z tym darem postanowił działać w imię prawa i od tej pory stał się superhero. Bohater pojawiał się już wcześniej w serialach animowanych Liga sprawiedliwych bez granic i Liga młodych.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?