Pojawiła się teoria, czyj pogrzeb widzieliśmy w zwiastunie X-Men: Mroczna Phoenix

Póki co niewiele wiemy o filmie X-Men: Mroczna Phoenix, który może być ostatnią produkcją z tego uniwersum od Foxa. Jedną z najczęściej omawianych scen z trailera jest krótki wycinek pewnego pogrzebu.

Posrtal We Got This Covered uważa, że tą osobą będzie grana przez Jennifer Lawrence Mystique.  Ich wersja wydarzeń zakłada, że Jean Grey straci w pewnym momencie panowanie nad swoją potęgowanie, wskutek czego doprowadzi do śmierci starszą przyjaciółkę i jednego z najważniejszych członków X-Men aktualnego filmowego uniwersum.

Zobacz również: John Wick 3: Parabellum – pierwszy teaser. Zwiastun w czwartek!

Mrocznej Phoenix ugrupowanie X-Men stawi czoła jednemu z najpotężniejszych i najgroźniejszych wrogów w całej swojej karierze. A będzie nim ich własny członek – Jean Grey! Podczas misji ratunkowej mającej miejsce w kosmosie wspomniana bohaterka niemal umiera, kiedy zderza się z tajemniczą, pozaziemską siłą. Gdy wraca do domu, odkrywa, że jej moc drastycznie wzrosła, lecz jest również znacznie bardziej niestabilna. Walcząc z zamieszkałym w jej wnętrzu bytem, Jeana wydobywa z siebie moce, których nie jest w stanie kontrolować . W związku z tym rani otaczające ją osoby oraz niszczy więzy spajające ugrupowanie X-Men. Bohaterowie zatem muszą szybko znaleźć sposób na ponownie zjednoczenie się, nie tylko, by powstrzymać Jeanę i uratować jej duszę, ale także w celu ocalenia naszej planety przed żądnymi władzy przybyszami z kosmosu.

W obsadzie X-Men: Mroczna znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey) i Evan Peters (Quicksilver).

X-Men: Mroczna Phoenix pojawi się na ekranach amerykańskich kin już 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?