Power Rangers – kolejny reboot! Twórca The End of the F***ing World siada za sterami!

I wreszcie koniec ze spekulacjami, pora przejść do oficjalnych doniesień. Kolejna filmowa wersja kultowej historii o obdarzonych mocami nastolatkach walczących z kosmicznym złem wkrótce się pojawi.

Power Rangers w nowej wersji nie będą miały oczywiście nic wspólnego z nieudaną produkcją z 2017 roku. Paramount Pictures, które wykupiło prawa do serii, uczyniło reżyserem Jonathana Entwistle’a, który odpowiada za serial The End of the F***ing World. Nowa odsłona kultowej marki koncentrować ma się na bohaterach, którzy zostaną przeniesieni do lat 90.

Power Rangers

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów została pozbawiona genialnej sceny walki?

Opis dystrybutora poprzedniej odsłony filmuPower Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?