Równo tydzień pozostał do premiery powrotu Power Rangers, toteż wypuszczono nowe materiały.
Tym razem jest to fragment nadchodzącej na
platformę Netflix już
19 kwietnia produkcji. Tym razem oglądamy weteranów Power Rangers tuż przed przyjęciem na powrót swoich mocy. Jednocześnie scena stanowi wyjaśnienie, jak w ogóle im się to udało:
https://www.youtube.com/watch?v=ub4dwF4NZ0g
Pierwotna amerykańska wersja Power Rangers wypuszczana była w latach 1993-1995. Tam właśnie Jason (Austin St. John), Kimberty (Amy Jo Johnson), Billy (David Yost), “Zack” (Walter Jones) i Trini (Thuy Trang) otrzymują potężną moc i umiejętności, dzięki czemu stają się wojownikami Power Rangers. Mają bronić naszej planety przed złowieszczą Ritą Odrazą i armią podległych jej potworów. Z czasem do bohaterów dołącza “Tommy” (Jason David Frank).
Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.