Powstała petycja wzywająca do usunięcia Amber Heard z Aquaman 2

Powstała internetowa petycja związana z filmem należącym do DC Extended Universe. W serwisie change.org zainicjowano zbiórkę podpisów przeciwko występowi Amber Heard Aquaman 2.

Amber Heard w filmach Aquaman i Liga sprawiedliwości wcielała się w postać księżniczki Mery. Amerykańska aktorka znalazła się na celowniku twórczyni petycji oraz osób podpisujących ją nie ze względu na występ aktorski, a z powodu ciągnącego się od lat skandalu obyczajowego związanego z rozpadem małżeństwa z Johnnym Deppem.  Niedawno konflikt gwiazd doczekał się zwrotu akcji w postaci pozwu aktora wobec Heard.  Dowiadujemy się z niego, że wcześniejsze oskarżenia gwiazdy Aquamana mogły zostać zmyślone, a do tego to sama aktorka miała stosować przemoc wobec byłego partnera. Wnioskodawczyni petycji argumentuje, iż Amber Heard została w ten sposób zdemaskowana przez męża jako sprawczyni przemocy domowej oraz jest to jej recydywa, gdyż z tego samego powodu została już aresztowana w 2009 roku, więc Warner Bros. i DC Entertainment powinni usunąć ją z obsady sequela.

Zobacz również: Ankieta: Wybieramy najlepszy serial HBO!

W chwili publikacji newsa petycję podpisało już blisko 13 tysięcy osób.

aquaman mera

fot. Warner Bros.

Aquaman był wielkim hitem światowych kin zarabiając ponad 1,1 miliarda dolarów. Oznacza to, że jest najbardziej dochodowym filmem z DC Extended Universe, ale i w ogóle powstałym na bazie komiksów DC. Nie dziwi więc, że błyskawicznie zadecydowano o kontynuacji przygód Arthura Curry’ego oraz zaplanowaniu premiery Aquaman 2 przez wytwórnię na grudzień 2022 roku. Co więcej, ogłoszono również powstanie spin-offu o jednym z królestw Atlantydy, który zatytułowano The Trench.

Ile gier przechodzisz rocznie?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: change.org / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Aquaman/Warner Bros.

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?