Premiera Scooby-Doo! w polskiej wersji językowej! – Wiemy, kiedy nastąpi!

Scooby-Doo! w obiegu znalazł się już 15 maja 2020 roku. W Stanach Zjednoczonych film od razu trafił na platformy VOD, pomijając tym samym dystrybucję kinową. Wiemy, kiedy będzie miała miejsce premiera Scooby-Doo! w polskiej wersji językowej!

Animowana produkcja już od miesiąca gości na platformach streamingowych i fani na całym świecie mają możliwość zobaczenia swojej ulubionej paczki detektywów – legalnie i bez konieczności wychodzenia z domu.

Warner Bros. zdecydowało, że w Polsce Scooby-Doo! trafi do kin. Premierę filmu zapowiedziano na 21 sierpnia 2020 roku.

Nową część popularnych przygód młodych detektywów z postacią Scooby’ego na czele, wykreowaną dla studia Hanna-Barbera, można oglądać teraz w języku angielskim. Na wersję z polskim dubbingiem wciąż trzeba wytrwale czekać.


Źródło: boxoffice.pl

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ewa pisze:

Czekam z niecierpliwością


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?