Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Przeżyj hit Kubricka na wielkim ekranie! 2001: Odyseja kosmiczna podczas OFFowych czwartków ze Storytel w Multikinie

Autor: Mikołaj Lipkowski
23 sierpnia 2023

31 sierpnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć kultowy film Stanley’a Kubricka 2001: Odyseja kosmiczna.

Stanley Kubrick był jednym z najwybitniejszych twórców w historii kina. Ten amerykański reżyser, scenarzysta, montażysta i producent filmowy urodził się 26 lipca 1928 roku w Nowym Jorku. W wieku 16 lat zaczął pracować jako fotograf dla magazynu Look. Nakręcił wiele obrazów, które na stałe weszły do klasyki, a w szkołach filmowych pokazywane są jako wzory do naśladowania. Arcydzieła Stanley’a Kubricka uchodzą za jedne z największych osiągnięć w dziejach X Muzy. Już 31 sierpnia na wielkim ekranie widzowie będą mogli podziwiać film science fiction 2001: Odyseja kosmiczna. Film dzieli się na trzy epizody, których akcja ma miejsce w różnych okresach historycznych i zakątkach wszechświata.

Łączy nas miłość do historii. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki.

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: Cicha dziewczyna (7.09), Rodeo (14.09), Głowa do wycierania (21.09) oraz Saint Omer (28.09).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.